Menu

Folia ochronna - wrapping

Naklejanie folii ochronnej - AutoSpa ZabrzeCzas na zmiany!

Twój samochód = Twój styl!

Auto Spa Zabrze posiada w swojej ofercie usługę ZABEZPIECZENIA LAKIERU FOLIĄ - WRAPPING. Trend ten jest stosunkowo nowy na polskim rynku, jednak widzimy ciągły wzrost zainteresowania tą usługą, ze względu na innowacyjność technologii oraz bezinwazyjność metody.

Co ważne, w każdej chwili możesz zdjąć powłokę bez ryzyka uszkodzenia lakieru. Przeźroczysta folia ochronna nie zmienia wyglądu auta i chroni lakierowane powierzchnie. Jest to ważne szczególnie w przypadku elementów samochodu, które są najbardziej narażone na uszkodzenia: zderzak, lusterka czy krawędzie drzwi. 

Oklejenie samochodu folią ochronną daje nam nie tylko możliwość całkowitej zmiany jego wyglądu, ale także jego zabezpieczenia. Folia jest powłoką wysoce wytrzymałą, która chroni lakier przed uszkodzeniami takimi jak odpryski, uderzenia żwiru, kamieni, uszkodzenia powstałe w związku z solą czy wżerami z ptasich odchodów. Ponadto chroni ona także przed zadrapaniami parkingowymi i innymi czynnikami oddziałującymi na powierzchnie samochodu takich jak np. olej, smoła, ropa czy benzyna.

Folia może mieć powłokę przezroczystą, barwioną, a nawet strukturalną. To świetny sposób na odświeżenie wyglądu Twojego samochodu.

Kiedy znudzi Ci się kolor, zdejmij folię i nałóż kolejną! Znów będziesz miał nowe auto z profesjonalnym zabezpieczeniem!