Monster High to seria produktów firmy Mattel, która obejmuje lalki, akcesoria, odzież, książki i filmy. Pierwsza lalka została wydana w 2010 roku, a pierwszy film w 2012 roku.

Głównymi bohaterkami są córki słynnych potworów takich jak Frankenstein, Dracula, Wilkołak czy Mumia.

Monster High jest bardzo popularna wśród nastolatek i ma na celu promowanie akceptacji różnic oraz przyjaźni między różnymi grupami społecznymi.

, historia, filmy

Monster High to popularna seria animowanych filmów dla dzieci i nastolatków, która opowiada historię liceum dla potworków. Postacie są interesujące i różnorodne, a każda z nich ma własną unikalną historię. Wśród bohaterów Monster High można wyróżnić kilka głównych postaci, które są szczególnie popularne wśród młodych widzów:

Frankie Stein to jedna z głównych bohaterek Monster High. Urodziła się jako pierwsza potworka na świecie, a jej ojciec jest doktorem Frankensteinem. Frankie jest bardzo energiczna i żywa, lubi eksperymentować i przebywać w towarzystwie innych potworków. Draculaura to kolejna główna bohaterka serii. Jest córką króla wampirów i jako jedyna potworka na świecie ma albinotyczną skórę. Draculaura lubi modę i uwielbia robić zakupy. Jej największym marzeniem jest znalezienie swojego wymarzonego chłopaka – idealnego księcia na białym koniu.

Clawdeen Wolf to jedna z najbardziej popularnych postaci wśród młodych widzów. Jest ona siostrą wilkołaka Howleen i ciotką Clawdeen Junior. Clawdeen uwielbia modę i dbanie o swoje ciało, a także sprawianie, by inni czuli się dobrze we własnej skórze.

Monster High: kim są te straszne dziewczyny?

Monster High to szkoła dla potworków, która znajduje się w mieście Salem. W szkole uczą się dzieci potworków, które przychodzą ze wszystkich stron świata. Dziewczyny mają różne charaktery i każda z nich jest inna.

Lubię Monster High, ponieważ jest to bardzo ciekawa i oryginalna seria. Jestem pewien, że wielu ludzi podoba się ta seria, ponieważ jest ona bardzo interesująca i ma w sobie coś wyjątkowego.

Monster High: odkryj sekrety tych dziwnych dziewczyn

Monster High to szkoła dla dziwnych dziewczyn. Wszystkie uczennice mają swoje sekrety, które czasem wychodzą na jaw. Największym sekretem Monster High jest to, że wszystkie dziewczyny są potomkami znanych bohaterów i potworów literackich i filmowych. Na przykład Frankie Stein jest córką Frankenstein’a, a Draculaura jest córką Drakuli. Dziewczyny muszą uważać, aby ich sekrety nie wyszły na jaw, ponieważ mogłoby to spowodować problemy w szkole.

Monster High to szkoła, do której uczęszczają dziwne dziewczyny. Wszystkie mają one swoje sekrety, których czasem się dowiadujemy. Największym sekretem tej szkoły jest to, że wszystkie uczennice są potomkiniami znanych bohaterów i potworów literackich i filmowych. Na przykład Frankie Stein jest córką Frankenstein’a, a Draculaura jest córką Drakuli. Dlatego też muszą one uważać, aby ich tajemnice nie wyszły na jaw, ponieważ mogłoby to spowodować problemy w szkole.