Menu

Auto Detailing

Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług auto detailing obejmujących fachową renowację, czyszczenie części zewnętrznych i wewnętrznych samochodu oraz ich dalszą pielęgnację przy użyciu odpowiednio dobranych kosmetyków.

Wykorzystanie nowoczesnych preparatów pielęgnacyjnych sprawia, że po wykonaniu usługi auto detailingu lakier nabiera niepowtarzalnego blasku i odzyskuje swą głębię, a idealnie czyste wnętrze zachęca do dalekich podróży.

Wszystkie elementy pojazdu zostają zabezpieczone przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych. Dzięki temu stają się bardziej odporne na zabrudzenia i otrzymują długotrwałą ochronę.

Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami etapów składających się na pełny proces usług auto detailingu. Pozwoli to Państwu zrozumieć jak wiele pracy, wiedzy i doświadczenia należy włożyć, aby nadać samochodowi nowego wyglądu.

Znajdujemy się w pobliżu miast:
- Ruda Śląska (około 9 km),
- Gliwice (około 10 km),
- Świętochłowice (około 10 km),
- Bytom (około 12 km),
- Chorzów (około 12 km).

Państwa komfort i zadowolenie z profesjonalnej usługi są dla nas najważniejsze!

 

O nas

Istniejemy na rynku od 3 lat. Punktem wyjścia było powstanie Ośrodka Szkoleniowego Bhp-Lex Sp. z o.o. w Zabrzu. Następnie dzięki wnikliwemu badaniu rynku i analizie sugestii klientów, uruchomiliśmy dział Higieny, który pozwolił nam na zdobycie profesjonalnych kwalifikacji i przekształcenie się w wielozadaniowe Auto Spa mieszczące się w centrum Zabrza przy ul. Średniej 3.

Dzięki programowi szkoleń i doświadczeniom jakie zdobyliśmy, posiadamy umiejętności gwarantujące wykonanie usług na najwyższym możliwym poziomie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!